«Біологія як основа біотехнології та медицини» – відповіді до контрольної роботи з біології 9 класу, за новою програмою, до підручника Остапченко

Біологія як основа біотехнології та медициниТест для самоконтролю знань, біологія 9 клас, Остапченко (відповіді), до теми “Біологія як основа біотехнології та медицини” (ст. 245)Читати далі “«Біологія як основа біотехнології та медицини» – відповіді до контрольної роботи з біології 9 класу, за новою програмою, до підручника Остапченко”

«Надорганізмові біологічні системи», онлайн тест по біології 9 клас, за новою програмою для ПК та Android (безкоштовні)

Надорганізмові біологічні системи

«Надорганізмові біологічні системи» онлайн тест по біології 9 клас, за новою програмою для ПК та Android (безкоштовні)До вашої уваги пропонуються інтерактивні тести з біології, які можна використовувати на комп’ютері, мобільному телефоні чи планшеті. Кожен із тестів має завдання різного рівня складності, а після завершення тестування оцінка виставляється автоматично.
Читати далі “«Надорганізмові біологічні системи», онлайн тест по біології 9 клас, за новою програмою для ПК та Android (безкоштовні)”

Тест-оцінювання 8. Надорганізмові біологічні системи (відповіді)

Надорганізмові біологічні системи (відповіді)Відповіді до контрольного тесту (Тест-оцінювання 8), до підручника біологія 9 клас, автор Соболь (тема «Надорганізмові біологічні системи»), сторінка 259 (самоконтроль знань).Читати далі “Тест-оцінювання 8. Надорганізмові біологічні системи (відповіді)”

Педагогічний словник термінів

Педагогічний словник термінівПропонуємо словник для педагога, який охоплює сучасну словарну наукову, загальновживану лексику із психології та педагогіки. В словнику відображено історичний розвиток та сучасний стан розвитку лексики. Головною метою словника являється коротке тлумачення термінів, які найчастіше вживаються в ході педагогічної діяльності.
Читати далі “Педагогічний словник термінів”

«Надорганізмові біологічні системи» – відповіді до контрольної роботи з біології 9 класу, за новою програмою, до підручника Остапченко, 9 клас

Надорганізмові біологічні системиТест для самоконтролю знань, біологія 9 клас, Остапченко (відповіді) до теми “Надорганізмові біологічні системи” (ст. 223)Читати далі “«Надорганізмові біологічні системи» – відповіді до контрольної роботи з біології 9 класу, за новою програмою, до підручника Остапченко, 9 клас”

Посібник «Розвиток географічної та математичної компетентностей. 8 клас»

Посібник «Розвиток географічної та математичної компетентностей. 8 клас»Географія, як багатьом здається – це не лише теоретична наука. Географічні задачі також являються обов’язковим компонентом для повного опанування курсу. А вирішувати їх буває досить складно. Саме для того аби навчити розв’язувати географічні задачі і створено даний посібник.
Читати далі “Посібник «Розвиток географічної та математичної компетентностей. 8 клас»”

Панголін – тварина на межі зникнення

Панголін – тварина на межі зникнення

Панголін являється єдиним представником родини Панголінові. Живуть тварини у тропічних лісах Африканського континенту. Недавно один із таких рідкісних ссавців попав у об’єктив камери.Унікальні кадри, які були при цьому отримані дають змогу краще вивчити та зрозуміти цих єдиних представників свого роду. Матеріали, які опублікували вчені направлені, в першу чергу на те, щоб привернути увагу суспільства до цих вимираючих із вини людини тварин.
Читати далі “Панголін – тварина на межі зникнення”

Під льодовиками Гренландії знайшли великий кратер

Під льодовиками Гренландії знайшли великий кратерФото: Space.com

Новий ударний кратер великого діаметру був виявлений американськими вченими із аерокосмічного агентства NASA. Знаходиться він під льодовиковим щитом Гренландії та має діаметр близько 36 кілометрів.
Читати далі “Під льодовиками Гренландії знайшли великий кратер”