Тестовий самоконтроль знань 5. Відповіді. Організми та середовище існування (до підручника біологія 7 клас, автор Остапченко та ін.)

Тестовий самоконтроль знань 5

(виберіть одну правильну відповідь)Відповіді до тестового самоконтролю знань із біології, до підручника «Біологія 7 клас», автори Л.I. Остапченко, П.Г. Балан, В.В. Серебряков, Н.Ю. Матяш, В.А. Горобчишин. Організми та середовище існування.Читати далі “Тестовий самоконтроль знань 5. Відповіді. Організми та середовище існування (до підручника біологія 7 клас, автор Остапченко та ін.)”

Тестовий самоконтроль знань 4. Відповіді. Поведінка тварин (до підручника біологія 7 клас, автор Остапченко та ін.)

Тестовий самоконтроль знань 4

(виберіть одну правильну відповідь)Відповіді до тестового самоконтролю знань із біології, до підручника «Біологія 7 клас», автори Л.I. Остапченко, П.Г. Балан, В.В. Серебряков, Н.Ю. Матяш, В.А. Горобчишин. Поведінка тварин.Читати далі “Тестовий самоконтроль знань 4. Відповіді. Поведінка тварин (до підручника біологія 7 клас, автор Остапченко та ін.)”

Тестовий самоконтроль знань 3. Процеси життєдіяльності тварин (до підручника біологія 7 клас, автор Остапченко та ін.)

Тестовий самоконтроль знань 3

(виберіть одну правильну відповідь)Відповіді до тестового самоконтролю знань із біології, до підручника «Біологія 7 клас», автори Л.I. Остапченко, П.Г. Балан, В.В. Серебряков, Н.Ю. Матяш, В.А. Горобчишин. Процеси життєдіяльності тварин.Читати далі “Тестовий самоконтроль знань 3. Процеси життєдіяльності тварин (до підручника біологія 7 клас, автор Остапченко та ін.)”

Триока змія була знайдена в Австралії

Триока змія була знайдена в АвстраліїНедалеко від міста Дарвіна, що у Австралії, виявили дивну істоту. Нею виявилася молода рептилія завдовжки 38 сантиметрів. Для рептилії зробили рентген, який показав, що у неї на голові появилася додаткова очниця. Дану аномалію пояснили результатом зрощення двох голів.
Читати далі “Триока змія була знайдена в Австралії”

61 гібрид тварин. Про деяких ви точно не знали…

Багато людина проводила експериментів із геномами різних тварин. Деколи такі експерименти траплялися і можливо, трапляються у природі. Як результат – виникнення тварин із поєднаними рисами обох батьківських організмів. Інколи вони більші та витриваліші за свої вихідні форми (явище гетерозису), інколи мають низьку життєздатність та патології внутрішніх органів і різні каліцтва. Більшість гетерогаметних тварин-гібридів являються безплідними, у той час як гомогаметні можуть давати потомство. Ось чому самці (але не завжди) стерильні, тоді як самки фертильні. То ж почнемо знайомство із цікавими, інколи навіть, здавалося б неможливими гібридами тварин.

БіфалоБіфало

1. Перший гібрид – біфало. Біфало ще називається канадським гібридом. Даний гібрид являється потомком ВРХ (зазвичай самця) та американського бізона (зазвичай самки). Гібрид являється плодючим, що рідко трапляється у гібридизації. Тварини являються активними, виносливими та стійкі до багатьох захворювань. Читати далі “61 гібрид тварин. Про деяких ви точно не знали…”

Вагітна самка кита загинула через пластик

Кит

Про шкідливість пластику зайвий раз говорити не приходиться. Він навіть, виділяє шкідливі речовини під дією сонячних променів та підвищеної температури у продукти харчування, які в ньому знаходяться (вода, соки та ін.).На цей раз від пластику постраждала самка кита, яку викинуло на берег італійського острова Сардинія. Самка була вагітною, а в її шлунку знайдено 22 кілограми пластику. Про подію сповістив міністр екології Італії Серджіо Коста на своїй сторінці у Facebook. Читати далі “Вагітна самка кита загинула через пластик”

Аральське море повністю зникло

Аральське мореТак заявили вчені та свідчать останні дані і супутникові фотографії. Дослідники та спеціалісти думають, що море протягом ближчих століть відновитися не зможе.
Читати далі “Аральське море повністю зникло”

Знайдені жаби, що світяться

Знайдені жаби, що світятьсяВченими були знайдені крихітні створіння, якими виявилися жаби, скелет яких випромінює світло. Належать вони до родини короткоголових. Розмір цих земноводних трішки перевищує 1 сантиметр, місцепоширенням являються ліси Бразилії, а самі істоти являються дуже отруйними.
Читати далі “Знайдені жаби, що світяться”

Тестовий самоконтроль знань 2. Різноманітність тварин (до підручника біологія 7 клас, автор Остапченко та ін.)

 Різноманітність тварин

(виберіть із запропонованих відповідей правильну)Відповіді до тестового самоконтролю знань із біології, до підручника «Біологія 7 клас», автори Л.I. Остапченко, П.Г. Балан, В.В. Серебряков, Н.Ю. Матяш, В.А. Горобчишин.  Різноманітність тваринЧитати далі “Тестовий самоконтроль знань 2. Різноманітність тварин (до підручника біологія 7 клас, автор Остапченко та ін.)”

Тестовий самоконтроль знань 1. Вступ (до підручника біологія 7 клас, автор Остапченко та ін.)

Тестовий самоконтроль знань

(виберіть із запропонованих відповідей правильну)Відповіді до тестового самоконтролю знань із біології, до підручника «Біологія 7 клас», автори Л.I. Остапченко, П.Г. Балан, В.В. Серебряков, Н.Ю. Матяш, В.А. Горобчишин. Вступ.Читати далі “Тестовий самоконтроль знань 1. Вступ (до підручника біологія 7 клас, автор Остапченко та ін.)”