Вчені відкрили «субкапсулярні проліферативні вогнища»

Вчені відкрили «субкапсулярні проліферативні вогнища»

Вченими-біологами з інституту медичних досліджень Гарвана, що знаходиться в Австралії був відкритий новий орган у людському організмі – «субкапсулярні проліферативні вогнища» (СПВ).
Читати далі “Вчені відкрили «субкапсулярні проліферативні вогнища»”

Анімація: “Як вірус ВІЛ вбиває клітини”

Анімація: "Як вірус ВІЛ вбиває клітини"

Джанет Іваса – професор біології із університету штату ЮТА створила анімаційний ролик, який візуалізує біологічні процеси, що недоступні для спостереження людському оку. Дані за не одне десятиліття вивчення вірусу ВІЛ були оброблені аніматорами та вченими, сюди увійшла інформація про взаємодію вірусу із клітинами організму. На основі всіх даних були створені картинки на дану тему, які всі бажаючі можуть переглянути.
Читати далі “Анімація: “Як вірус ВІЛ вбиває клітини””

Астроцити приховували своє призначення

Астроцити приховували своє призначення 1

Фахівці з Кембриджського університету провели експерименти на генетично модифікованих мишах і побачили, що астроцити без сприяння нейронів супрахіазматичного ядра (СХЯ) можуть керувати «біологічним годинником». Робота опублікована в журналі Science.
Читати далі “Астроцити приховували своє призначення”

ГМО-рослина буде очищувати повітря від канцерогенів

Epipremnum

Американські генетики перетворили звичайну кімнатну рослину в «кондиціонер», що очищає повітря від бензолу і інших канцерогенів, вставивши в неї один з генів кролика. «Рецепт» по її виведенню було подано в журналі Environmental Science and Technology.
Читати далі “ГМО-рослина буде очищувати повітря від канцерогенів”

«Еволюція органічного світу» онлайн тест по біології 9 клас, за новою програмою для ПК та Android (безкоштовні)

Еволюція органічного світу

«Еволюція органічного світу» онлайн тест по біології 9 клас, за новою програмою для ПК та Android (безкоштовні)

До вашої уваги пропонуються інтерактивні тести з біології, які можна використовувати на комп’ютері, мобільному телефоні чи планшеті. Кожен із тестів має завдання різного рівня складності, а після завершення тестування оцінка виставляється автоматично.
Читати далі “«Еволюція органічного світу» онлайн тест по біології 9 клас, за новою програмою для ПК та Android (безкоштовні)”

Тест-конструювання 6. Еволюція органічного світу (відповіді)

Тест-конструювання 6

Відповіді до контрольного тесту, до підручника біологія 9 клас, автор Соболь (тема «Еволюція органічного світу»), сторінка 211 (самоконтроль знань)Читати далі “Тест-конструювання 6. Еволюція органічного світу (відповіді)”

Відповіді до завдань на зіставлення до підручника біологія 9 клас, автор Соболь (тема «Теорія еволюції»)

Відповіді до завдань на зіставлення

Відповіді до завдань на зіставлення до підручника біологія 9 клас, автор Соболь. Матеріал на сторінці 209, до розділу «Еволюція органічного світу», тема «Походження та історичний розвиток життя».Читати далі “Відповіді до завдань на зіставлення до підручника біологія 9 клас, автор Соболь (тема «Теорія еволюції»)”

Плащеносна акула – «живе викопне» нашого часу

Плащеносна акула

Дана акула прийшла до нас у практично незміненому вигляді із минулих геологічних епох, а саме – із далекого крейдового періоду. Тому і відноситься до «живих викопних» або реліктових видів. Та й схожа вона не на акулу, а на якогось вугра чи змію.
Читати далі “Плащеносна акула – «живе викопне» нашого часу”

Відповіді на співставлення до «Завдання на застосування знань» до підручника біологія 9 клас, автор Соболь (тема «Теорія еволюції»)

Четвериков

Відповіді на співставлення до «Завдання на застосування знань» до підручника біологія 9 клас, автор Соболь. Матеріал на сторінці 188 до розділу «Еволюція органічного світу», тема «Теорія еволюції».
Читати далі “Відповіді на співставлення до «Завдання на застосування знань» до підручника біологія 9 клас, автор Соболь (тема «Теорія еволюції»)”