Вагітна самка кита загинула через пластик

Кит

Про шкідливість пластику зайвий раз говорити не приходиться. Він навіть, виділяє шкідливі речовини під дією сонячних променів та підвищеної температури у продукти харчування, які в ньому знаходяться (вода, соки та ін.).

На цей раз від пластику постраждала самка кита, яку викинуло на берег італійського острова Сардинія. Самка була вагітною, а в її шлунку знайдено 22 кілограми пластику. Про подію сповістив міністр екології Італії Серджіо Коста на своїй сторінці у Facebook.

В середині тварини знайдено рибальські сітки, сміттєві пакети, трубки та упаковку із під рідини від пральної машини, на якій можна розгледіти штрих-код.

За даними – тіло самки кита 8 метрів у довжину. Воно було досліджене ветеринарами, які сказали, що самка була вагітною вперше. Дитина загинула першою від матері. Заключення визначило, що обидва загинули від пластику.

Екологи попереджають, що більшу частину океанічного сміття становить пластик, який шкодить усім мешканцям. Вчені дають прогнози, що у випадку не прийняття мір, до 2050 року у морях та океанах буде більше пластику ніж риби.

Європарламент у кінці березня ухвалив закон про заборону одноразової пластикової посуди, приборів та соломинок.

Додати коментар