Чорний пінгвін – єдиний представник у своєму роді

Дослідникам вдалося знайти повністю чорного пінгвіна, який являється єдиним у своєму роді. Цією знахідкою поділилася команда «Dynasties», яка проводила зйомками документального фільму про вимираючі види тварин. В об’єктив камери попав імператорський чорний пінгвін.За думкою природодослідників даний екземпляр може бути єдиним представником свого виду із таким забарвленням.

Про чорне забарвлення тварин сайт «Біологія та інформатика» вже писав неодноразово, і пінгвін не являється виключенням. Причина цього – меланізм, який являється результатом генетичних змін, які називаються мутаціями. Тобто, сукупність генетичних змін призвела до посиленого вироблення та накопичення пігменту меланіну (в даному випадку у пір’ї). Але це не означає, що пташенята цього пінгвіна будуть чорними.

Взагалі дана мутація являється шкідливою у теперішніх умовах проживання – серед білих «пустель». А от через потеплішання клімату значні території можуть звільнитися від снігу. От тоді, хто зна? Можливо, добір піде в іншому напрямку щодо забарвлення…

Відео «Чорний пінгвін – єдиний представник у своєму роді»:Залишити відповідь