Вчені знайшли раніше невідомих науці отруйних змій

Нові види змій вдалося знайти в Африці на північному-заході Ліберії та південному-сході Гвінеї. Саме на території цих країн для вчених вдалося знайти 3-х особин змій, що не були до цього відомі для науки.Знайдені змії відносяться до підродини шпилькових.
Змій віднесли до нового виду, що звучить по латині як Atractaspis branchi (шпилькова змія Бранча). Ім’я змія отримала на честь герпетолога Уїльяма Роя Бранча, що недавно загинув.
Шпилькові змії для більшості відомі як земляні або риючі. Ці види населяють Африку та мають довжину тіла в середньому від 50 до 70 сантиметрів.

Atractaspis branchi

Цікава особливість, що відрізняє їх від інших отруйних родичів – це особлива будова зубів. Їхні отруйні порожнисті зуби можуть складатися і тому вони можуть атакувати своїх жертв не розкриваючи рота.

Їжею для шпилькових змій слугують різноманітні мишовидні гризуни, яких вони перед цим паралізують отрутою. Отрута для людини не являється смертельною, проте може спричинити омертвіння тканини у місці укусу та різноманітні ускладнення.Залишити відповідь