«Біологія як основа біотехнології та медицини», онлайн тест по біології 9 клас, за новою програмою для ПК та Android (безкоштовні)

Біологія як основа біотехнології та медицини

«Біологія як основа біотехнології та медицини», онлайн тест по біології 9 клас, за новою програмою для ПК та Android (безкоштовні)

До вашої уваги пропонуються інтерактивні тести з біології, які можна використовувати на комп’ютері, мобільному телефоні чи планшеті. Кожен із тестів має завдання різного рівня складності, а після завершення тестування оцінка виставляється автоматично.Зверніть увагу! Тестами можна скористатися у безкоштовному додатку, який потрібно встановити на смартфон, завантаживши його по лінку нижче або відсканувавши QR-код або просто перейшовши по лінку.

Додаток повністю безкоштовний та містить Всі тести для 8 класу за новою програмою та тести для 9 класу, що будуть оновлюватися. Тому не видаляйте додаток — нові тести обов’язково з’являться.

Додаток — не просто містить тести. Окремий розділ показує новини із сайту «Біологія та інформатика».

Розділ «Додати канал» дозволяє додавати будь-який канал, наприклад новинний, форум і так далі. Так що, інсталювавши даний додаток ви зможете використовувати його як зручний новинний переглядач. Слідкуйте за декількома каналами одночасно!

При завершенні тестування можна переглянути детальні результати та ознайомитися із помилками.

Якщо для вас сподобалися тести і ви хочете використовувати їх при навчанні, то можете придбати повну версію, яка буде працювати на різних пристроях та не потребує активного інтернет з’єднання. Всі файли будуть зберігатися на вашому комп’ютері.

За деталями пишіть на електронну адресу:

«Біологія як основа біотехнології та медицини», онлайн тест по біології 9 клас, за новою програмою для ПК та Android (безкоштовні) 1

Як встановити? Типи тестуванняІнформаціяВідео

«Біологія як основа біотехнології та медицини», онлайн тест по біології 9 клас, за новою програмою для ПК та Android (безкоштовні) 3

Для встановлення потрібно просто завантажити та відкрити файл формату APK. В налаштуваннях вашого смартфону у вкладці «Безпека» повинна стояти відмітка про встановлення із невідомих джерел (як на скриншоті вище).

Операційна вашого смартфона може попереджати, що додаток може містити небезпеку, тому що відсутній у маркеті. В маркеті він дійсно відсутній, проте ніякої небезпеки не несе. Можете перевірити завантажений файл на https://www.virustotal.com/.

«Біологія як основа біотехнології та медицини», онлайн тест по біології 9 клас, за новою програмою для ПК та Android (безкоштовні) 5

Додаток не потребує ніяких дозволів і тому не може в жодному разі зашкодити вашому пристрою.«Біологія як основа біотехнології та медицини», онлайн тест по біології 9 клас, за новою програмою для ПК та Android (безкоштовні) 7

Два чи три спрацювання нічого не говорять про віруси. Багато антивірусів, особливо безкоштовних, можуть неадекватно реагувати на більшість інсталяційних пакетів.

Тести мають такі завдання як:

 • Одиночний вибір;
 • Вибір кількох правильних відповідей;
 • Відповідність;
 • Порядок;
 • Область на зображенні;
 • Введення тексту;
 • Введення цифри;
 • Вибір однієї із декількох запропонованих відповідей;
 • Банк слів;
 • Перетягування об’єктів.

До ваших послуг тематичні тести, кожен із яких містить 20 запитань різного рівня складності. Всі тести виконані у відповідності до нової програми та підходять для використання у 2018-2019 навчальному році.

Як додати канал?:

 1. Для додавання каналу потрібно натиснути на три риски (меню) зліва та вибрати пункт меню «Explore» (може називатися по іншому — все залежить від мови, яка вибрана в додатку за умовчанням).

«Біологія як основа біотехнології та медицини», онлайн тест по біології 9 клас, за новою програмою для ПК та Android (безкоштовні) 9

 1. Переходимо на вкладку «RSS-потік» та вводимо в пошук, наприклад новини. Далі натискаємо «Пошук» і з результату пошуку вибираємо потрібну стрічку новин, відмітивши її кнопкою.

«Біологія як основа біотехнології та медицини», онлайн тест по біології 9 клас, за новою програмою для ПК та Android (безкоштовні) 11

 1. Повертаємося в меню та бачимо нашу стрічку новин. Решта додається аналогічно.

«Біологія як основа біотехнології та медицини», онлайн тест по біології 9 клас, за новою програмою для ПК та Android (безкоштовні) 13

 

Відеоінструкція проходження тестів з біології на комп’ютері:

 

Відеоінструкція проходження тестів з біології на мобільному:

 

Завантажити додаток із всіма тестами з біології 8 клас та тестами з біології 9 клас за новою програмою

Додаток 'Тести з біології' - APK

Перейти на сторінку безкоштовних онлайн тестів 

Додати коментар