Черепаху, що вимерла 100 років тому знайшли живою

Так часом трапляється, що вид похоронили, а він знаходиться в джунглях живим-живісіньким. Черепаху знайшли на острові Фернандіна учасники експедиції від Національного парку Galapagos Conservancy.Черепаха відноситься до виду Chelonoidis Phantasticus та проживає на Галапагоських островах. Chelonoidis Phantasticus являється гігантською черепахою, яка вважалася вимерлою 100 років. Нагадаємо, що види, про яких не знайдено достовірних відомостей про їх існування протягом останніх 50 років, вважаються вимерлими та заносяться до чорних списків.

Інформацію про знахідку опублікував міністр охорони навколишнього середовища Еквадору Марсело Маті у Twitter. Знахідкою виявилася доросла самка. Представника даного виду востаннє бачили у 1906 році.

Черепаху, що вимерла 100 років тому знайшли живою

На Галапагоських островах мешкає 11 видів гігантських черепах, а самі острови занесені до всесвітньої спадщини ЮНЕСКО з 1978 року.

Ось, нарешті і хороша новина щодо природи нашої планети, яка останнім часом зазнала сильного антропогенного впливу.Залишити відповідь