Вчені знайшли новий вид павуків-птахоїдів

Африканськими вченими був знайдений новий вид павуків. Його віднесли до павуків-птахоїдів.Цікавою анатомічною особливістю даного виду павука являється м’який ріг на спині, який вчені найменували як Ceratogyrus attonitifer (в перекладі означає «той, що викликає подив»).

Новий вид павуків відноситься до підродини Harpactirinae та отримав назву Ceratogyrus attonitifer. Павука знайшли в рамках проекту National Geographic Okavango Wilderness Project в Анголі. Дослідники вивчали біорізноманіття регіону і випадково натрапили на цікаву знахідку.

Самою цікавою особливістю, як вже було написано вище, являється м’який ріг на спині. Цей ріг не схожий на подібні утворення в інших рогатих павуків-бабуїнів. Яку роль виконує цікавий ріг вчені поки що не вияснили.

Павуки виду Ceratogyrus attonitifer являються отруйними та полюють на комах. Вчені говорять (припускають), що їхній укус не являється смертельно небезпечним але все ж може призвести до смерті через інфекції, які виникають через укуси та недостатньо надану медичну допомогу.

Всі нюанси нової знахідки та робота авторів описані в журналі African Invertebrates.Залишити відповідь