10 ідей для «Книги в подарунок»

Як би там не було, а книга була і залишається одним із найкращих подарунків. Це звичайно, якщо ви та ваші знайомі полюбляють читати. Книгу можна взяти як подарунок на день народження чи на будь-які інші свята, причин щось подарувати можна знайти, аби лише було бажання:). Ото ж розглянемо 10 ідей для «Книги в подарунок».1. «1001 книга, яку потрібно прочитати»

1001 книга, яку потрібно прочитати

Серія книг із чіткими та яскравими описами, що колихнули увесь світ. Це універсальний провідник по книгах, який отримав схвалення критиків. Багато книг стали культовою класикою у своєму жанрі. Підбірку творів виконала міжнародна група признаних письменників, критиків, академіків та журналістів.

Із новим поглядом на стару класику, а також огляд всього найкращого, що появилося за останні роки на сучасному ринку беллетристики.

Сюди входять цитати, вислови авторів, і ще, крім всього, більше 600 повнокольорових ілюстрацій (обкладинок і фронтисписів, плакатів та інших контекстних зображень). Якщо ви по справжньому любите читати — книга для Вас!

Відкрити сторінку із книгою «1001 книга, яку потрібно прочитати»

2. «Всесвітній атлас кави. Від зерна до чашки»

Всесвітній атлас кави

«Всесвітній атлас кави. Від зерна до чашки» — відправляйтеся у навколосвітню подорож по світу кави. Прочитавши книгу ви будете знати про каву все: про країни, які її постачають, культури, що культивуються, походженні та ін. В багатьох країнах кава стала способом життя.

До ваших послуг інформація про всесвітній досвід вживання кави: способи обробки зерен, методи приготування напоїв. Книгу написав один із самих відомих та передових професіоналів індустрії.

Відкрити сторінку із книгою «Всесвітній атлас кави. Від зерна до чашки»

3. «Мода. Всесвітня історія»

Мода. Всесвітня історія

«Мода. Всесвітня історія» — унікальне видання, яке перенесе у світ моди та розкаже про історію її розвитку не лише у світі, а й окремо у кожній частині нашої планети. Ви дізнаєтеся все від придворних нарядів з шовку і греко-римських убрань, які були при дворі китайської династії Тан і до сучасного вбрання, як спортивного дизайнерського одягу так і вуличного японського вбрання.

Вся еволюція моди розписана у хронологічній послідовності: епоха за епохою, стиль за стилем. Сучасні рамки допоможуть чітко визначити історичний та культурний контент таких тенденцій.

Отримайте всесвітню історію та незамінний посібник незалежно від вашої професії та від того чи займаєтеся ви бездоганним кроєм плаття, костюму чи розбираєтеся в сучасному якісному взутті.

Основа книги орієнтована на сучасний стиль, соціальні та культурні події, а історичні відрізки дозволяють оцінити як вплинула епоха на формування моди того часу.

Відкрити сторінку із книгою «Мода. Всесвітня історія»

4. «Світова архітектура»

Світова архітектураМабуть нема такої людини, яка б не захоплювалася архітектурними витворами чи то минулості чи то сучасності. Архітектура несе в собі чимало розповідей про життя минулих цивілізацій. А в сучасному світі вона набула не аби якого розмаху — тисячі мостів, хмарочосів та унікальних споруд.

В яке б місто нас не занесла доля туриста — першим ділом нам покажуть архітектурний символ такого міста. Для нас часто вдається впізнати країну за її архітектурними символами, а не за офіційним прапором чи гербом.

Книга розповість про відомі споруди різних епох, різних країн, які всесвітньо признані як висока класика мистецтва архітектури. Загадковість та давність Єгипту, аскетичний канон європейської готики, Ренесанс із своїми геніями, пишність бароко, класицизм із своєю оманливою простотою, дивні споруди епохи модерну — перед кожним читачем промайне яскрава зміна стилів та напрямків.

Відкрити сторінку із книгою «Світова архітектура»

5. «Вишивка Чернігівщини. Рушники»

Вишивка ЧернігівщиниЦе вже окрема історія для всіх, хто цінує та цікавиться вишиванками. Книга являється першим українським каталогом музейної колекції вишитих рушників Чернігівського історичного музею ім. В. Тарновського. Каталог створений завдяки багаторічним польовим дослідженням авторки та опрацювання колекції музею. Віра Зайченко, автор книги, розповість про всі сфери використання рушників Черніго-Сіверщини, про ритуали, які пов’язані із рушниками, про те, із яких матеріалів вони виготовлені, які при цьому використовувалися технічні прийоми, орнаменти та композиції. Ви дізнаєтеся про корені походження рушників, адже інколи їхня історія сягає часів Київської Русі та ще пізніших епох.

Каталог включає 520 рушників, їхній час створення, опис із ілюстраціями.

Відкрити сторінку із книгою «Вишивка Чернігівщини. Рушники»

6. «1001 їжа, яку потрібно спробувати»

1001 їжа, яку потрібно спробувати

«1001 їжа, яку потрібно спробувати» — справжній посібник для всіх цінителів різноманітних блюд, причому придуманих та відкритих не за одну тисячолітню історію людства. Назву продукту та його впізнання доповнюють високоякісні фото. Даний посібник написаний справжніми спеціалістами в області кулінарії. Познайомтеся із всіма існуючими найсмачнішими стравами в світі. Ваша дегустація розпочнеться прямо тут.

Відкрити сторінку із книгою «1001 їжа, яку потрібно спробувати»7. «Перлини нашої планети. Унікальні витвори природи і людини».

Перлини нашої планетиПро те що, наша планета являється найкращим і можливо, єдиним витвором природи у всесвіті, не варто і говорити. Відправляйтеся у дивовижну мандрівку по найцікавіших та найяскравіших куточках нашої планети, гортаючи сторінки цього ілюстрованого чудовими кольоровими фото видання. Ви попадете до найдивовижніших водоспадів, озер, островів, скель та гір, відвідаєте національні парки та заповідні зони, храми та палаци, таємничі замки та фортеці. І природні і людські дивовижні витвори надихають на щось цікаве та кличуть в подорож. Можливо, саме дана книга пробудить у вас дух мандрівника…

Відкрити сторінку із книгою «Перлини нашої планети. Унікальні витвори природи і людини»

8. «Вогнепальна зброя. Великий ілюстрований атлас».

Вогнепальна зброяБагато хто захоплюється зброєю, тому книга від відомого спеціаліста в області збройової справи — Кріса Макнаба, буде якраз в нагоді. Книга являє собою яскраво ілюстрований атлас, Ви знайдете самі знакові моделі серед всієї еволюції видів вогнепальної зброї. Вся історія розвитку зброї представлена в захопливому вигляді у ввідній частині книги. Видання буде корисним для професіоналів і для всіх, хто захоплюється суровим світом стрілецької зброї.

Відкрити сторінку із книгою «Вогнепальна зброя. Великий ілюстрований атлас»

9. «Вільям Шекспір. Сонети»

Вільям Шекспір. Сонети

«Вільям Шекспір. Сонети» — дуже красиво оформлена подарункова книга, обкладинка якої виконана із натуральної шкіри, декорована рельєфним блінтовим і золотим тисненням, тристороннім золотим обрізом та вкладена у золотий футляр.

Переклад сонетів Шекспіра виконали А.Л. Соколовський, Н.В. Гербеля і М. І. Чайковський. Книга містить факсиміле сонетів з першого англійського видання 1609 р. Книгу супроводжують ілюстрації із картин світового живопису, представлені роботами англійських художників-прерафаелітів і портретами сучасників У. Шекспіра.

Відкрити сторінку із книгою «Вільям Шекспір. Сонети»

10. «Мудрість Великого Бізнесу. 5000 цитат про бізнес, менеджмент і фінанси»

Мудрість Великого БізнесуДане подарункове видання оформлене у стильному футлярі із шовковим ляссе. Вся книга виконана в ручному переплеті майстрами класичного переплету із матеріалу Balathane Amalfi. Для виготовлення книги використані старинні технології, а в якості матеріалу — натуральна шкіра. Обкладинка декорована золотим тисненням. Тристоронній обріз торшонований.

Книга унікальна скриня думок про бізнес, менеджмент та фінанси. Авторами книги являються 1500 відомих представників ділової еліти, знамениті письменники, політики, художники та актори. Видання містить 5000 цитат про бізнес, владу, лідерство, комерційний успіх та багато іншого. Видання являється одним із самих повних збірників із висловами про бізнес. Якісне та оригінальне виконання, відомі фрази обов’язково знайдуть місце на полиці бібліотеки ділової людини.

Відкрити сторінку із книгою Мудрість Великого Бізнесу. 5000 цитат про бізнес, менеджмент і фінанси»

Звичайно, кожна людина особлива та індивідуальна і 10 книг можуть не викликати цікавості чи захоплення. Тому за наступним посиланням куди більший вибір подарункових книг і не тільки…

Залишити відповідь