Вчені знайшли сотні нових видів тварин та рослин

Знахідка стосується Південно-Східної Азії. За 2018 рік проводячи дослідження вчені знайшли там 157 нових видів із флори та фауни. Серед них: 28 видів земноводних, 23 види риб, 91 один вид рослин та 3 види ссавців. Всі живі істоти були знайдені у місцях, що являються важкодоступними та маловивченими: сюди відносяться райони В’єтнаму, Лаосу, Камбоджі, Таїланду.Багато видів вже знаходяться на межі вимирання через значний вплив людини, особливо через вирубування лісів.

Наприклад, однією із знахідок є мавпа малого розміру, яку назвали на честь героя кінофільму «Зоряні війни» Люка Скайуокера. Так ось, вона зразу ж зайняла 25 місце в переліку приматів, яким загрожує зникнення унаслідок зміни та втрати звичних місць існування.

Фото: гібон Скайуокер

Гібон Скайуокер

Ще однією знахідкою стала летюча миша, яку зараз неофіційно називають Lance Bass Bat. Це все тому, що її зачіска схожа на зачіску Ленса Басса – американського співака, який став відомим як один із учасників поп-групи «’N Sync».

Lance Bass Bat

Скриншот (http://greatermekong.panda.org)

У Кардамонових горах, які розкинулися на заході Камбоджі був знайдений новий вид бамбука. Він, на жаль, теж перебуває на межі зникнення через недавно розпочате промислове видобування будівельного каміння.

Вже не раз писалося про відкриття нових видів, які ще не були відомі науці. В основному це стосується важкодоступних районів із тропічними вологими лісами та непрохідними хащами різних куточків нашої планети. Ще більше можна буде знайти в океанах, особливо на дні великих западин, де вчені не раз знаходять різних химерних створінь, що вражають, навіть нашу багату уяву. Але через нехтування законами природи та надмірним і варварським використанням її багатств можна очікувати зовсім іншого сценарію – невідомі науці види вимруть раніше, ніж будуть знайдені. Тому потрібно вжити всіх заходів аби попередити розвиток таких подій. І робити потрібно це не на словах, а на ділі.

За повідомленням Realist, починаючи із 1970 року та по 2014 із-за діяльності людини було знищено до 60 відсотків всіх живих створінь нашої планети. Двома із великої кількості причин являється розвиток сільського господарства та полювання.

А за останні 20 років популяція північних оленів зменшилася на 56 відсотків. В даній ситуації, за думкою вчених, основною причиною являється вплив глобального потепління.Залишити відповідь