Тести біологія 8 клас по біології за новою програмою для ПК та Android (безкоштовні). Транспорт речовин в організмі людини (внутрішнє рідке середовище організму).

Тести біологія 8 клас по біології за новою програмою для ПК та Android (безкоштовні). Транспорт речовин в організмі людини (внутрішнє рідке середовище організму).

Інтерактивні тести по біології людини, 8 клас, за новою програмою, для ПК та Android. Транспорт речовин в організмі людини (внутрішнє рідке середовище організму).

До вашої уваги пропонуються інтерактивні тести з біології, які можна використовувати на комп’ютері, мобільному телефоні чи планшеті. Кожен із тестів має завдання різного рівня складності, а після завершення тестування оцінка виставляється автоматично.Зверніть увагу! Тестами можна скористатися у безкоштовному додатку, який потрібно встановити на смартфон, завантаживши його по лінку нижче або відсканувавши QR-код або просто перейшовши по лінку.

Додаток повністю безкоштовний та містить Всі тести для 8 класу за новою програмою та тести для 9 класу, що будуть оновлюватися. Тому не видаляйте додаток — нові тести обов’язково з’являться.

Додаток — не просто містить тести. Окремий розділ показує новини із сайту «Біологія та інформатика».

Розділ «Додати канал» дозволяє додавати будь-який канал, наприклад новинний, форум і так далі. Так що, інсталювавши даний додаток ви зможете використовувати його як зручний новинний переглядач. Слідкуйте за декількома каналами одночасно!

При завершенні тестування можна переглянути детальні результати та ознайомитися із помилками.

Якщо для вас сподобалися тести і ви хочете використовувати їх при навчанні, то можете придбати повну версію, яка буде працювати на різних пристроях та не потребує активного інтернет з’єднання. Всі файли будуть зберігатися на вашому комп’ютері.

За деталями пишіть на електронну адресу:

Тести біологія 8 клас по біології за новою програмою для ПК та Android (безкоштовні). Транспорт речовин в організмі людини (внутрішнє рідке середовище організму). 1

Як встановити? Типи тестуванняІнформаціяВідео

Тести біологія 8 клас по біології за новою програмою для ПК та Android (безкоштовні). Транспорт речовин в організмі людини (внутрішнє рідке середовище організму). 3

Для встановлення потрібно просто завантажити та відкрити файл формату APK. В налаштуваннях вашого смартфону у вкладці «Безпека» повинна стояти відмітка про встановлення із невідомих джерел (як на скриншоті вище).

Операційна вашого смартфона може попереджати, що додаток може містити небезпеку, тому що відсутній у маркеті. В маркеті він дійсно відсутній, проте ніякої небезпеки не несе. Можете перевірити завантажений файл на https://www.virustotal.com/.

Тести біологія 8 клас по біології за новою програмою для ПК та Android (безкоштовні). Транспорт речовин в організмі людини (внутрішнє рідке середовище організму). 5

Додаток не потребує ніяких дозволів і тому не може в жодному разі зашкодити вашому пристрою.Тести біологія 8 клас по біології за новою програмою для ПК та Android (безкоштовні). Транспорт речовин в організмі людини (внутрішнє рідке середовище організму). 7

Два чи три спрацювання нічого не говорять про віруси. Багато антивірусів, особливо безкоштовних, можуть неадекватно реагувати на більшість інсталяційних пакетів.

Тести мають такі завдання як:

 • Одиночний вибір;
 • Вибір кількох правильних відповідей;
 • Відповідність;
 • Порядок;
 • Область на зображенні;
 • Введення тексту;
 • Введення цифри;
 • Вибір однієї із декількох запропонованих відповідей;
 • Банк слів.

До ваших послуг тематичні тести, кожен із яких містить 20 запитань різного рівня складності. Всі тести виконані у відповідності до нової програми та підходять для використання у 2018-2019 навчальному році.

Як додати канал?:

 1. Для додавання каналу потрібно натиснути на три риски (меню) зліва та вибрати пункт меню «Explore» (може називатися по іншому — все залежить від мови, яка вибрана в додатку за умовчанням).

Тести біологія 8 клас по біології за новою програмою для ПК та Android (безкоштовні). Транспорт речовин в організмі людини (внутрішнє рідке середовище організму). 9

 1. Переходимо на вкладку «RSS-потік» та вводимо в пошук, наприклад новини. Далі натискаємо «Пошук» і з результату пошуку вибираємо потрібну стрічку новин, відмітивши її кнопкою.

Тести біологія 8 клас по біології за новою програмою для ПК та Android (безкоштовні). Транспорт речовин в організмі людини (внутрішнє рідке середовище організму). 11

 1. Повертаємося в меню та бачимо нашу стрічку новин. Решта додається аналогічно.

Тести біологія 8 клас по біології за новою програмою для ПК та Android (безкоштовні). Транспорт речовин в організмі людини (внутрішнє рідке середовище організму). 13

 

Відеоінструкція проходження тестів з біології на комп’ютері:

 

Відеоінструкція проходження тестів з біології на мобільному:

 

Завантажити додаток із всіма тестами з біології 8 клас та тестами з біології 9 клас за новою програмою

Додаток 'Тести з біології' - APK

Перейти на сторінку безкоштовних онлайн тестів 

Додати коментар