Найкоротша історія часу — теорії подорожей в часі та просторі

Ви мріяли коли-небуть перенестися крізь час в майбутнє чи минуле? І взагалі, що таке час? Більшість про подорожі в часі ми знаємо із фантастичних фільмів та серіалів. Люди здавна багато чого видумували цікавого та фантастичного, тому що мало знали про природу самого часу. Але прогрес не стоїть на місці. І наука отримує в своє розпорядження нові інструменти для досліджень. Але головне — це не інструменти, а безгранична думка. Думка Хокінга та Леонарда Млодинова. Саме вони в доступній формі спробують пояснити важкі для розуміння теорії.Саме ці вчені змінили багато чого в сучасній астрофізиці. На вас чекають нові погляди на одвічні запитання: по природу простору та часу, яка роль Бога у створенні світу, про минуле та майбутнє Всесвіту.

Надійною опорою для теоретичної фізики стали дані, які отримані із астрономічних обсерваторій, за допомогою космічних телескопів та фізичних лабораторій. Саме сучасні пристрої стали надійною опорою для створення єдиної теорії поля, що повинна об’єднати всі відомі види взаємодій. Більшість вважає, що це теорія струн. Саме про неї будуть у захопливій формі розповідати вчені.

Що таке чорна матерія та чорна енергія? Про них ми знаємо лише за рахунок гравітаційних ефектів. Чи можливі подорожі в часі? На дане запитання вчені також дадуть відповіді.

Видання містить 37 кольорових ілюстрацій, які красиво доповнюють і до того захопливу розповідь.

Людина-легенда, фізик-теоретик, популяризатор науки, він відомий своїми роботами в області чорних дір, також він являється основоположником квантової космології. Вище написаний текст про Стівена Хокінга…

Складні головоломки звучать просто, книга містить гострі суперечності науки про Всесвіт, які прагнуть розв’язати найкращі розуми планети — відправтеся у подорож часу та простору разом із книгою «Найкоротша історія часу»

Сторінка книги «Найкоротша історія часу»Залишити відповідь