Винайдено пластик, який розчиняється у воді

Відомо, що у виробництві пластику використовуються нафтопродукти. Проте, вчені із Чилі знайшли спосіб замінити їх на вапняк. Завдяки цьому методові виробництва пластикові пакети можуть розчинятися у воді. Виготовлення пластику планують налагодити в жовті 2018 року.Унікальна технологія для виготовлення біо-розчинного пластику розроблена у Буенос-Айресі. Завдяки використанню такого методу виробництва можна досягти повного розчинення пластику, навіть у холодній воді.

Учасник команди прокоментував винахід так:

«В якості сировини для нашої продукції використовується ПВС (полівініловий спирт) та інші компоненти, схвалені Управлінням по санітарному нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів [США]».

Таким чином нафтопродукти, які використовуються при виробництві пластику були замінені на вапняк. Для того аби доказати безпечність такого пластику вчені під час презентації розчинили пластикові пакети у воді та випили її.

Для того щоб поліетилен розпався потрібно від 100 до 500 років. Використовуючи біорозкладний пластик можна значно поліпшити занадто важку екологічну ситуацію на нашій планеті. Зараз пластикові пакети можна знайти скрізь від суші до морів та океанів, навіть на безлюдних островах. Все це має сильно негативний вплив як на морських мешканців так і на тих, які проживають на суші.Залишити відповідь