7 левів проти дикобраза: один в полі воїн!

 

Конспекти 10 клас за новою програмою 2018 року
 

Конспекти 10 клас за новою програмою 2018 року. Всі предмети! Детальніше...

 

 

Конспекти 10 клас за новою програмою 2018 року
 

Конспекти 10 клас за новою програмою 2018 року. Всі предмети! Детальніше...

 

Живучі в Африці дикобрази — досить великі гризуни. У довжину вони можуть досягати 90 см при масі до 27 кг. Природа нагородила їх гострими голками для захисту, проте ніжне м’ясо, приховане під колючим щитом, продовжує приваблювати голодних звірів. Полювання може бути вдалим, якщо застати дикобраза зненацька і перевернути на спину: його черевце голками не вкрите.

Зазвичай леви, тигри та інші хижаки на дикобразів спеціально не полюють: ризик отримати травму дуже великий. Але при випадковій зустрічі вони зазвичай намагаються заволодіти і цією здобиччю. Нещодавно в південноафриканському парку Крюгера з дикобразом зустрілися відразу сім левів, і шанси на їхню перемогу були досить високі. Однак дикобраз мав відмінну реакцією і вміло відбивав кожну атаку. В результаті хижаки залишилися ні з чим.

Відео зняла співробітниця парку Хенні Беккер (Hennie Bekker). За її словами, левів вона бачить дуже часто, але дикобрази ведуть більш потайний спосіб життя і раніше майже не траплялися їй на очі. Зіткнення представників таких різних видів теж виявилося для неї в новинку. Між тим останнім часом в Південній Африці подібні випадки почастішали: посуха, що панує тут з 2014 року сильно зменшила поголів’я копитних, і тепер навіть дикобраз здається хижакам привабливою ціллю.

Rozetka UA

Джерело: http://www.nat-geo.ru

Захисти свій комп’ютер та смартфон

ESET NOD32


... ...

Залишити відповідь