Вперше на відео: годування маленьких далекосхідних леопардів

 

Конспекти 10 клас за новою програмою 2018 року
 

Конспекти 10 клас за новою програмою 2018 року. Всі предмети! Детальніше...

 

 

Конспекти 10 клас за новою програмою 2018 року
 

Конспекти 10 клас за новою програмою 2018 року. Всі предмети! Детальніше...

 

У національному парку «Земля леопарда» фотопастка відобразила процес грудного вигодовування самкою далекосхідного леопарда своїх дитинчат.
Фотопастка, встановлена в парку «Земля леопарда», дозволила більше дізнатися про те, як леопарди ростять потомство. Молода самка Leo 120F відпочиває зі своїми двома кошенятами і вилизує їх, в тому числі коли один з них присмоктується до материнських грудей.

Leo 120F — перше кошеня «зоряної» хижачки Leo 38F, ім’я якій дала голлівудська актриса Памела Андерсон. На території, яку облюбувала молода мати, живе тільки один самець — Leo 12M «Тайфун», тому біологи вважають, що саме він став батьком для дитинчат Leo 120F.

Особливий інтерес дослідників викликав вік кошенят-підлітків, які потрапили в об’єктив фотопастки: їм близько шести місяців. Приблизно в цей час молоді леопарди повністю відмовляються від молока і переходять на м’ясо. Той факт, що в момент сімейного відпочинку мати допустила велике кошеня до грудей, здивував зоологів. Вони відзначають, що період лактації вимагає від самок багато енергії: їм доводиться витрачати додаткові сили і щоб полювати, і щоб виробляти достатньо молока.

Rozetka UA

На знімках у самки вже не помітно сосків, живіт підтягнутий, що означає майже повне закінчення періоду лактації. При цьому полювати їй доводиться ще частіше, ніж раніше: тепер вона забезпечує м’ясом не тільки себе, але і дитинчат, які при цьому можуть заважати вдалому полюванню, крутись поблизу. «Добре, що вона знаходить час на відпочинок», – кажуть науковці заповідника, припускаючи, що хижачка відступила від норми годування саме із-за свого розслабленого стану і гарної фізичної форми.

Джерело: http://www.nat-geo.ru

Захисти свій комп’ютер та смартфон

ESET NOD32


... ...

Залишити відповідь