Відпочиньте від науки і технологій: перед вами 8 вихованців, які коштують надзвичайних грошей.

1. Мавпа мона. Ці примати з далекої Африки відмінно пристосовуються до нових умов і непогано ладнають з людиною. Популярність мавп мона пояснюється ще і їхнім високим інтелектом. Такий вихованець обійдеться вам приблизно в $ 6 000.

Мавпа мона2. Райдужний тукан – рідкісної краси птах, що мешкає в на території Латинської Америки. Тукан має великий дзьоб незвичайного забарвлення, тому і має високий попит серед любителів екзотики. Райдужного тукана можна придбати за $ 10 000.

Райдужний тукан

3. Жук-олень – найбільший жук, що мешкає на території Європи: самці досягають 8.5 см в довжину. Особина цього виду була продана японському селекціонерові за $ 89 000 і таким чином стала найдорожчою комахою в світі. До речі, цих жуків можна зустріти і на території України. Правда, цей красень занесений до Червоної книги.

Жук-олень

4. Білі леви. Протягом сотень років існування білих левів викликало сумніви: вони описувалися в легендах і міфах, але ніхто цих тварин не бачив. Перша згадка про зустріч з білим левом була опублікована на початку XX століття. Білі леви – це не окремий підвид, а результат генетичного захворювання. Незвичайне забарвлення приваблює покупців з усього світу, і ціна білого левеняти оцінюється в $ 138 000.

Білі леви

5. Сер Ланселот Енкор – пес, який з’явився на світ в результаті клонування. ДНК для цього цуценяти запозичили в іншого золотистого ретривера, який помер від раку в 2008 році. Вартість Сера Ланселота Енкор оцінюється в $ 155 000.

Сер Ланселот Енкор

6. Міссі. Корова породи хольстейн була продана за $ 1 200 000 на торгах в США. Міссі вважається винятковим екземпляром: вона має ідеальний родовід, хорошу генетику і велику кількістю титулів. «Міс Канада» і «Міс Америка» дає в 1.5 рази більше молока, ніж інші представниці породи хольстейн. Повне ім’я чемпіонки – Істсайд Льюісдейл Голд Міссі.

Міссі

7. А цей тибетський мастиф був проданий в Китаї за $ 2 000 000. На сьогоднішній день це найбільша сума, коли-небудь виплачена за собаку. Попередній рекорд належав іншому цуценяті тієї ж породи: його придбали за $ 1 500 000. Високі ціни на тибетських мастифів пояснюються тим, що чистокровні екземпляри зустрічаються вкрай рідко. Кличка найдорожчого пса не уточнюється.

Мастиф

8. Green Monkey. Не плутати із зеленою мавпою: насправді мова йде про чистокровного верхового коня. Green Monkey була продана за $ 16 000 000 на аукціоні в 2016 році. Потрібно відзначити, що в світі чимало коней, які стоять сотні мільйонів доларів. Але їхня ціна продиктована перемогами на скачках, а Green Monkey – це вихованець, який ніколи не брав участі в забігах.Green Monkey

Джерело: https://www.popmech.ru

Залишити відповідь