Відпочиньте від науки і технологій: перед вами 8 вихованців, які коштують надзвичайних грошей.

 

Конспекти 10 клас за новою програмою 2018 року
 

Конспекти 10 клас за новою програмою 2018 року. Всі предмети! Детальніше...

 

1. Мавпа мона. Ці примати з далекої Африки відмінно пристосовуються до нових умов і непогано ладнають з людиною. Популярність мавп мона пояснюється ще і їхнім високим інтелектом. Такий вихованець обійдеться вам приблизно в $ 6 000.

Мавпа мона

 

Конспекти 10 клас за новою програмою 2018 року
 

Конспекти 10 клас за новою програмою 2018 року. Всі предмети! Детальніше...

 

2. Райдужний тукан – рідкісної краси птах, що мешкає в на території Латинської Америки. Тукан має великий дзьоб незвичайного забарвлення, тому і має високий попит серед любителів екзотики. Райдужного тукана можна придбати за $ 10 000.

Rozetka UA

Райдужний тукан

3. Жук-олень – найбільший жук, що мешкає на території Європи: самці досягають 8.5 см в довжину. Особина цього виду була продана японському селекціонерові за $ 89 000 і таким чином стала найдорожчою комахою в світі. До речі, цих жуків можна зустріти і на території України. Правда, цей красень занесений до Червоної книги.

Жук-олень

4. Білі леви. Протягом сотень років існування білих левів викликало сумніви: вони описувалися в легендах і міфах, але ніхто цих тварин не бачив. Перша згадка про зустріч з білим левом була опублікована на початку XX століття. Білі леви – це не окремий підвид, а результат генетичного захворювання. Незвичайне забарвлення приваблює покупців з усього світу, і ціна білого левеняти оцінюється в $ 138 000.

Білі леви

5. Сер Ланселот Енкор – пес, який з’явився на світ в результаті клонування. ДНК для цього цуценяти запозичили в іншого золотистого ретривера, який помер від раку в 2008 році. Вартість Сера Ланселота Енкор оцінюється в $ 155 000.

Сер Ланселот Енкор

6. Міссі. Корова породи хольстейн була продана за $ 1 200 000 на торгах в США. Міссі вважається винятковим екземпляром: вона має ідеальний родовід, хорошу генетику і велику кількістю титулів. «Міс Канада» і «Міс Америка» дає в 1.5 рази більше молока, ніж інші представниці породи хольстейн. Повне ім’я чемпіонки – Істсайд Льюісдейл Голд Міссі.

Міссі

7. А цей тибетський мастиф був проданий в Китаї за $ 2 000 000. На сьогоднішній день це найбільша сума, коли-небудь виплачена за собаку. Попередній рекорд належав іншому цуценяті тієї ж породи: його придбали за $ 1 500 000. Високі ціни на тибетських мастифів пояснюються тим, що чистокровні екземпляри зустрічаються вкрай рідко. Кличка найдорожчого пса не уточнюється.

Мастиф

Захисти свій комп’ютер та смартфон

ESET NOD32

8. Green Monkey. Не плутати із зеленою мавпою: насправді мова йде про чистокровного верхового коня. Green Monkey була продана за $ 16 000 000 на аукціоні в 2016 році. Потрібно відзначити, що в світі чимало коней, які стоять сотні мільйонів доларів. Але їхня ціна продиктована перемогами на скачках, а Green Monkey – це вихованець, який ніколи не брав участі в забігах.

Green Monkey

Джерело: https://www.popmech.ru


... ...

Залишити відповідь