Десятка найцікавіших відеолекцій з анатомії


Відеолекції з анатомії

Пропонується вашій увазі збірка цікавих лекцій, фільмів про функціонування та будову людського організму.

Людський організм – це хімічна лабораторія, у якій щосекунди відбуваються різноманітні реакції та процеси. Дана добірка фільмів відкриє занавісу внутрішнього функціонування такої складної системи. Відео буде корисним для викладачів, студентів, учнів та всіх, хто цікавиться своїм організмом і хоче зрозуміти природу процесів, які в ньому відбуваються.1. Внутрішні органи: цікаві факти та функціональне призначення. Ви знали, що серце людини створює такий тиск при стисканні, що може виприснути кров на відстань 9 метрів? Мозок людини не має больових рецепторів, тому, навіть найскладніші операції на ньому можна проводити без знеболювального. Чи відомо вам, що печінка – це найбільший орган людини, а число функцій, які вона виконує перевищує 500?

Продивившись фільм ви дізнаєтеся про багато цікавих та захоплюючих фактів про функціонування серця, шлунку, печінки, нирок, селезінки, мозку та інших органів.

2. «Неймовірне тіло людини»: фільм від National Geographic. Використовуючи зйомки високої чіткості та нові наукові підходи даний фільм залишить після себе незабутні спогади. Переглядаючи фільм ви відправитеся у дивовижну подорож, тільки на цей раз по внутрішньому світі людського тіла.

3. Ендокринна система: будова, головні функції, цікаві факти. Всі чули про гормони. Та не всі знають який вплив чинить той чи інший гормон на окремі органи та організм в цілому. Як гормональна система впливає на процес народження дитини? Всього 2 хвилини перегляду ознайомлять із основними поняттями та термінами.

4. Органи дихання: фільм розкаже, які ограни забезпечують постійне надходження найнеобхіднішої сполуки в наш організм – кисню. Дихання нам здається чимось звичним. Проте, як все відбувається в деталях та на клітинному рівні відомо далеко не кожному.5. Запліднення: фільм про народження нового життя. Ви дізнаєтеся який шлях повинен подолати сперматозоїд щоб віддати половину свого генетичного коду для майбутньої зиготи, а в подальшому зародка та плоду.

6. 9 місяців вагітності за 4 тижні. Коли в немовляти можна почути перші удари серця? Коли воно вперше посміхається. Чи бачить кольорові сни? Фільм розповість про розвиток немовляти в утробі матері і про появу його на світ.

7. «Мозок людини»: серія фільмів про загадки та несподіванки мозку. Знайомтеся із циклом із 6 фільмів Девіда Іглмана, який познайомить із результатами своїх досліджень. Які механізми задіяні у виникненні реальності у свідомості людини? Як людина взаємодіє у суспільстві? Що відповідає за контроль власних дій та прийняття рішень?

8. Topanatomy: 80 наочних відеороликів з анатомії. Веб-канал Topanatomy підготував 80 коротких мальованих лекцій з анатомії, що місять різні цікавинки про людський організм. Відеоролики більш цікаво, у порівнянні із підручником, розкажуть навчальний матеріал.

9. «Шифри нашого тіла»: добірка документальних фільмів. Серія фільмів, яка присвячена органам чи системам органів та функціям в організмі людини. Чому та як з’являються сновидіння? Звідки беруться емоції? Чому після плачу настає полегшення? Скільки органів містить наш організм? Які чинники дають змогу для крові долати силу тяжіння Землі? Як зароджується життя людини та як воно зникає? Навіщо для нас потрібне волосся?
Кожна серія цікаво та пізнавально розповідає про певний орган чи функціональний процес в науковому обгрунтуванні.

10. «Біологія поведінки людини»: лекції професора Стендфорського університету. Цікавих 13 лекцій професора біології, неврології та нейрохірургії Стендфордського університету Роберта Сапольські. Всі лекції перекладені на російську мову, тому сприймаються досить легко.

Додати коментар