Виробництво штучного м'яса збільшується в 3 рази

На сторінках нашого сайту ми вже писали про компанію, яка займається створенням штучного м’яса. Однак у світі існує чимало подібних фірм, що конкурують один з одним на цьому динамічному ринку. І одна з них, Beyond Meat, значно розширює своє виробництво.Beyond Meat вже продає бургери зі штучного м’яса в 5000 ресторанах на всій території США, а також є постачальником в великі мережі супермаркетів. Останнім часом Beyond Meat отримала ряд інвестицій загальною сумою в 55 мільйонів доларів США, в тому числі, що цікаво, і від найбільшого виробника м’яса Cleveland Avenue, заснованого колишнім керівником McDonald’s Доном Томпсоном.

Варто відзначити, що Beyond Meat не синтезує м’ясо в пробірці. Замість цього використовуються екстракти рослинних інгредієнтів: білок гороху, дріжджі, буряковий сік і кокосове масло. За повідомленням Wall Street Journal, компанія планує вже в 2035 році замінити все натуральне м’ясо рослинними аналогами. Причому «заміщенням» буде займатися і найближчий конкурент в особі Impossible Foods, який планує щомісяця виробляти до 450 тонн штучного м’яса.

Згідно з прогнозами аналітиків, ринок продуктів зі штучного м’яса щороку зростатиме на 8,4%, а до 2020 року складе 5,2 мільярда доларів США. Причому першими будуть переходити на штучне м’ясо США і Європа, а останніми – країни Азіатсько-Тихоокеанського регіону.

Джерело: https://flipboard.comЗалишити відповідь