Підручник з інформатики для 6 класу – оновлена програма 2017 року

Рекомендується для 6-х класів загальноосвітніх навчальних закладів різних профілів, відповідає вимогам діючих програм з інформатики, базується на використанні операційної системи Windows 7 і 10, офісного пакета Office 2007, 2010 або 2013 та середовища програмування Python.Просто і доступно описані: комп’ютерна графіка, створення презентацій, основи алгоритмізації та програмування мовою Python. У кінці кожної теми є питання для самоперевірки.

Вправи до кожного уроку і практичні роботи для закріплення набутих знань та формування практичних навичок зібрані в окремому робочому зошиті.

Любі п’ятикласники!

У 6-му класі ви будете розвивати та доповнювати одержані у 5-му класі і в молодшій школі знання та навички з інформатики – науки про цікавий та захоплюючий світ інформації та комп’ютерних технологій. Старанно вивчаючи теоретичний матеріал, виконуючи вправи і практичні роботи, ви будете більш впевнено працювати з комп’ютером, збільшуючи з кожним уроком свої знання та навички.

Слово до вчителя

Навчальний матеріал підручника розрахований на вивчення інформатики в обсязі 1 години на тиждень (35 годин за навчальний рік) та орієнтований на практичне використання комп’ютерів, починаючи з першого уроку. Навчальний матеріал кожного параграфу вивчається, закріплюється практичними навичками та оцінюється протягом одного уроку за методикою «перевернутого навчання» (детальніше див. http://aspekt-edu.kiev.ua/).

Кожен параграф посібника вивчається протягом одного уроку, має структуру, що відповідає санітарним нормам: освоєння нового матеріалу – 20 хв., виконання письмових завдань без використання комп’ютерів і практична робота з комп’ютером – 25 хв.

Сім обов’язкових до виконання практичних робіт виконуються на окремих уроках після вивчення розділу.

Даний підручник можна завантажити та роздрукувати самостійно або придбати на сторінці видавництваЗалишити відповідь