Визначники рослин України

Для визначення виду рослин краще всього подивитися на її фото. Це набагато покращить швидкість та точність визначення. На жаль, більшість визначників рослин (особливо на українській мові) не мають якісних фото до опису кожної рослини. А для необізнаної в деталях систематики людини — досить важко визначити вид, тільки по опису його особливостей будови. Тому пропоную різні інтернет джерела, які допоможуть у визначенні того чи іншого виду рослин.Список дикорослих корисних рослин України

Флора українських карпат (фотовизначник рослин)

Бур’яни 1

Бур’яни 2

Бур’яни 3

Довідник бур’янів України (програма для android та Apple iOS)

Google Play
App Store

Фотогалерея (ще один мій сайт)

Визначник вищих рослин України

Визначники рослин України

Рік: 1987
Число сторінок:
548
Формат:
djvu
Якість:
хороша
Мова:
російська

До уваги читачів пропонується довідник-визначник вищих рослин. Книга являє собою повний довідник по флорі України на сучасному рівні ботанічних знань. Тут викладені описи 4997 видів, що належать до 997 родів і 189 родин вищих судинних рослин, які ростуть в дикому середовищі і часто використовуються в якості озеленення та в різних галузях народного господарства. Кожен такий вид характеризується відповідно до сучасної ботанічної номенклатури, містяться екологічні, географічні і таксономічні характеристики, викладені корисні властивості, період цвітіння і час плодоношення розглянутих видів. Книга добре ілюстрована.

 Завантажити

Судинні рослини південного сходу УкраїниСудинні рослини південного сходу України

Рік: 2010
Сторінок: 247
Формат: djvu
Якість: хороша
Мова: російська

Довідкова інструкція, визначник, яка розповідає широкій аудиторії читачів про рослинний світ південного сходу України. Матеріали довідника були грунтовно перероблені після низки важливих досягнень і вимог таксономії та номенклатури. У книзі враховані також актуальні дані по флорі регіону. Всі рослини містять у собі російську, українську, латинську назву, а також синоніми. Матеріали надані гербарієм Донецького ботанічного саду НАН України. Описано рослини, які були знайдені на територіях Донецької та Луганської областей. Представлений список поступово зникаючих і дичавіючих культур. Є перелік судинних рослин цього ж регіону України, в якому представлено понад 2070 рослин, які класифіковані на 685 родів, 144 родини, 74 порядки, 9 класів і 7 відділів. Книга являє собою інтерес для ботаніків, екологів, а також тих, хто займається охороною природи.

 Завантажити

Увага! Формат djvu можна відкрити програмою Sumatra PDF

Залишити відповідь