Риба в Світовому океані зникне вже до 2048-ого

Професіонали російського відділення Всесвітнього фонду дикої природи (WWF) підрахували, що до 2050-ого року в Світовому океані пропаде практично вся риба, так як запаси даного біологічного ресурсу продовжують виснажуватися при постійному збільшенні чисельності населення Землі.«Поки що у нас залишилося 60% морекультур, які використовуються, однак використовують їх дуже активно», – кажуть фахівці, уточнюючи при цьому, що таке використання може зовсім скоро нашкодити рибному промислу в загальному і повністю викорінити багато видів жителів моря.

За негативним припущеннями, якщо керівництва проблемних країн залишать все як є, риба як продовольчий продукт може пропасти зі столів клієнтів вже через 30 років. Серед тих, які вже не відновляться ніколи до необхідних обсягів, професіонали називають тунця, тріску, палтус і рибу-меч, пише «Російська газета». У групі ризику зникнення стоїть біла риба, тріска, палтус, тунець і риба-меч. До цього часу населення Землі зросте до 9-ти мільярдів чоловік, які зіткнуться з нестачею продовольства. А виробництво і транспортування їжі є першопричиною 30% всіх антропогенних викидів парникових газів, що веде до зміни клімату.

Крім того, необхідно зберігати природне місцепроживання, не вирубувати ліс вздовж річок, не забруднювати водойми і прибережну зону. Рибалки повинні дотримуватися правил рибальства на водоймах і не допускати браконьєрства.Залишити відповідь