Індійські вчені відкрили 445 нових видів тварин і рослин в минулому році

Регіоном-рекордсменом по відкриттях в минулому році стали Східні Гімалаї

Природа Індії продовжує дивувати дослідниківтільки в минулому році було відкрито 445 нових видів рослин і тварин. Про це повідомив в суботу державний міністр охорони навколишнього середовища, лісового господарства та клімату Пракаш Джавадекар, що представив докладний звіт за підсумками 2015 року.«Регіономрекордсменом по відкриттях в минулому році стали Східні Гімалаї, на частку яких припадає 19% від їх загального числа по країні, за ними слідують Західні Гати з 18%, на третьому місці з 15% виявилися Андаманські і Нікобарські острови», заявив міністр . Їх тропічні ліси , піднесуть нам ще чимало сюрпризів.

Велику радість вчених Ботанічної служби Індії (BSI) викликав той факт, що всі без винятку регіони представили нові види рослин. Представників Зоологічного суспільства Індії (ZSI) призвела в захват небувала кількість нових видів вищих хребетних тварин більше 15%.

Весь список включає в себе 262 види тварин і 183 види рослин. Серед найбільш примітних знахідок минулого року чотири види рептилій, шість видів земноводних, 26 видів риб, три різновиди дикого імбиру і три «близьких родичі» інжиру.

Як зазначив глава ZSI Кайлаш Чандра, «нові відкриття відображають потенціал різноманітності фауни екосистем в Індії, яка є домом для 97514 видів тварин, і, без сумніву, в найближчі роки цей список буде поповнений не одним десятком раніше невідомих науці істот».Джерело

Залишити відповідь