Не видно файлів на флешці?

Не видно файлів на флешці?

Дуже часто через віруси бувають ситуації коли файли і папки на знімних дисках кудись зникають. Насправді у більшості випадків вони залишаються, але їх просто не видно. Просто вірус чи інша шкідлива програма змінює їхні атрибути. Для того, щоб побачити свої дані потрібно увімкнути відображення прихованих файлів та папок, а також показати системні файли.
Для цього відкриваємо провідник і у:
Windows XP ідемо в меню «Сервис > Свойства папки > Вид»
Windows 7 «Упорядочить > Параметры папок и поиска > Вид»
Windows 8 «Вид > Параметры > Изменить параметры папок и поиска»

Не видно файлів на флешці?

У вікні, що відкрилося переходимо на вкладку «Вид» и ставимо перемикач на «Показывать скрытые файлы, папки и диски» і знімаємо галочку навпроти «Скрывать защищенные системные файлы (рекомендуется).

Не видно файлів на флешці?Після даних дій всі файли і папки стануть доступними. Для того, щоб вони були видними без даних параметрів потрібно змінити їх атрибути. Скористаємося безкоштовним файловим менеджером Unreal Commander. Відкриємо папку із файлами та виділимо їх. Потім ідемо у «Файл > Изменить атрибуты».

Не видно файлів на флешці?

У вікні атрибутів знімаємо галочки навпроти «Системный, Скрытый, Только чтение» і натискаємо Ок. Тепер файли і папки повинні бути доступні для змін та видимі.

Не видно файлів на флешці?

Не видно файлів на флешці?

Звичайно, поставте чи обновіть антивірус, а то така ситуація може повторитися ще.

Додати коментар