Винайдено пластик, який розчиняється у воді

 

Конспекти 10 клас за новою програмою 2018 року
 

Конспекти 10 клас за новою програмою 2018 року. Всі предмети! Детальніше...

 

 

Конспекти 10 клас за новою програмою 2018 року
 

Конспекти 10 клас за новою програмою 2018 року. Всі предмети! Детальніше...

 

Відомо, що у виробництві пластику використовуються нафтопродукти. Проте, вчені із Чилі знайшли спосіб замінити їх на вапняк. Завдяки цьому методові виробництва пластикові пакети можуть розчинятися у воді. Виготовлення пластику планують налагодити в жовті 2018 року.

Унікальна технологія для виготовлення біо-розчинного пластику розроблена у Буенос-Айресі. Завдяки використанню такого методу виробництва можна досягти повного розчинення пластику, навіть у холодній воді.

Учасник команди прокоментував винахід так:

Rozetka UA

«В якості сировини для нашої продукції використовується ПВС (полівініловий спирт) та інші компоненти, схвалені Управлінням по санітарному нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів [США]».

Таким чином нафтопродукти, які використовуються при виробництві пластику були замінені на вапняк. Для того аби доказати безпечність такого пластику вчені під час презентації розчинили пластикові пакети у воді та випили її.

Для того щоб поліетилен розпався потрібно від 100 до 500 років. Використовуючи біорозкладний пластик можна значно поліпшити занадто важку екологічну ситуацію на нашій планеті. Зараз пластикові пакети можна знайти скрізь від суші до морів та океанів, навіть на безлюдних островах. Все це має сильно негативний вплив як на морських мешканців так і на тих, які проживають на суші.

Захисти свій комп’ютер та смартфон

ESET NOD32


... ...

Залишити відповідь