Влада над людьми і люди при владіПротягом багатьох століть влада була неодмінним атрибутом нашого життя. І схоже, за цей час у владних взаєминах практично нічого не змінилося, тому що мало змінилася сама людина. Ми як і раніше щиро віримо в те, що “Влада повинна належати кращим, обраним особистостям, на які покладається велика відповідальність і які покладають на себе великі обов’язки”.

 

Конспекти 10 клас за новою програмою 2018 року
 

Конспекти 10 клас за новою програмою 2018 року. Всі предмети! Детальніше...

 

Дане зібрання кращих афоризмів про владу не тільки дасть читачам поживу для роздумів про недосконалість навколишнього світу, а й пробудить бажання брати участь в його зміні на краще.

Французький переплет ручної роботи, виконаний з комбінації натуральних шкір (шкіра «Plonge Brown», шкіра «Argento dinosauro» виробництва італійської шкіряної фабрики «Claudio». Обкладинка книги дворівнева оформлена рельєфним золотим тисненням (фольга «Luxor 240»), вставками з плетеного шкіряного шпагату (колір «Bronze»), латунними холітенамі, кількістю 12 шт. Обріз полірований і пофарбований вручну (колір «Bronze»). Тираж 25 номерних примірників. Сертифікат. Парчевий чохол.

Кількість сторінок – 304 (Крейдована бумага, повністю кольоровий друк)
Формат книги – 200х260х35 мм.
Вага книги – 1,4 кг.

Перейти до “Влада над людьми і люди при владі”

Захисти свій комп’ютер та смартфон

ESET NOD32

Залишити відповідь