Японські вчені зняли рибу на глибині 8178 метрів

 

Конспекти 10 клас за новою програмою 2018 року
 

Конспекти 10 клас за новою програмою 2018 року. Всі предмети! Детальніше...

 

Японська дослідницька група з Агентства наук і технологій з вивчення морських надр виявила і зняла в Тихому океані рибу, яка плаває на рекордній глибині – 8178 метрів. Вчені припускають, що максимальна глибина, яку може витримати риба, становить 8 200 метрів, повідомляє NHK.

Експеримент провели ще в травні 2017 року. Тоді дослідники JAMSTEC у співпраці з NHK опустили безпілотне обладнання для спостереження в Маріанській впадині. Зонд був оснащений камерами високої чіткості 4K.
В якості приманки використовували скумбрію. Спочатку з’явилися креветки, а повільно плаваюча напівпрозора біла риба, довжиною близько 20 сантиметрів з’явилася 17 з половиною годин по тому. Її відмінною рисою являється велика голова і тонкий, як у вугра, хвіст. Вчені припускають, що це вид глибоководних морських слимаків (вид ліпарисових риб).

Опустившись на глибину 8 178 метрів, японські вчені побили рекорд китайської дослідницької групи, яка в квітні зафіксувала рибу на глибині 8152 метрів. Крім того, три роки тому британці і група з США зняли 2 види риб на глибині 8145 метрів.

За словами лідера команди JAMSTEC Казумаса Огури, команда планує взяти зразки з цього місця, щоб краще зрозуміти біологію глибоководних істот.

Відео:

Джерело: https://inforesist.org

Захисти свій комп’ютер та смартфон

ESET NOD32

Залишити відповідь