Японські вчені зняли рибу на глибині 8178 метрів

 

Конспекти 10 клас за новою програмою 2018 року
 

Конспекти 10 клас за новою програмою 2018 року. Всі предмети! Детальніше...

 

 

Конспекти 10 клас за новою програмою 2018 року
 

Конспекти 10 клас за новою програмою 2018 року. Всі предмети! Детальніше...

 

Японська дослідницька група з Агентства наук і технологій з вивчення морських надр виявила і зняла в Тихому океані рибу, яка плаває на рекордній глибині – 8178 метрів. Вчені припускають, що максимальна глибина, яку може витримати риба, становить 8 200 метрів, повідомляє NHK.

Експеримент провели ще в травні 2017 року. Тоді дослідники JAMSTEC у співпраці з NHK опустили безпілотне обладнання для спостереження в Маріанській впадині. Зонд був оснащений камерами високої чіткості 4K.
В якості приманки використовували скумбрію. Спочатку з’явилися креветки, а повільно плаваюча напівпрозора біла риба, довжиною близько 20 сантиметрів з’явилася 17 з половиною годин по тому. Її відмінною рисою являється велика голова і тонкий, як у вугра, хвіст. Вчені припускають, що це вид глибоководних морських слимаків (вид ліпарисових риб).

Опустившись на глибину 8 178 метрів, японські вчені побили рекорд китайської дослідницької групи, яка в квітні зафіксувала рибу на глибині 8152 метрів. Крім того, три роки тому британці і група з США зняли 2 види риб на глибині 8145 метрів.

Rozetka UA

За словами лідера команди JAMSTEC Казумаса Огури, команда планує взяти зразки з цього місця, щоб краще зрозуміти біологію глибоководних істот.

Відео:

Джерело: https://inforesist.org

Захисти свій комп’ютер та смартфон

ESET NOD32


... ...

Залишити відповідь