Виробництво штучного м'яса збільшується в 3 рази

 

Конспекти 10 клас за новою програмою 2018 року
 

Конспекти 10 клас за новою програмою 2018 року. Всі предмети! Детальніше...

 

На сторінках нашого сайту ми вже писали про компанію, яка займається створенням штучного м’яса. Однак у світі існує чимало подібних фірм, що конкурують один з одним на цьому динамічному ринку. І одна з них, Beyond Meat, значно розширює своє виробництво.

Beyond Meat вже продає бургери зі штучного м’яса в 5000 ресторанах на всій території США, а також є постачальником в великі мережі супермаркетів. Останнім часом Beyond Meat отримала ряд інвестицій загальною сумою в 55 мільйонів доларів США, в тому числі, що цікаво, і від найбільшого виробника м’яса Cleveland Avenue, заснованого колишнім керівником McDonald’s Доном Томпсоном.

Варто відзначити, що Beyond Meat не синтезує м’ясо в пробірці. Замість цього використовуються екстракти рослинних інгредієнтів: білок гороху, дріжджі, буряковий сік і кокосове масло. За повідомленням Wall Street Journal, компанія планує вже в 2035 році замінити все натуральне м’ясо рослинними аналогами. Причому «заміщенням» буде займатися і найближчий конкурент в особі Impossible Foods, який планує щомісяця виробляти до 450 тонн штучного м’яса.

Згідно з прогнозами аналітиків, ринок продуктів зі штучного м’яса щороку зростатиме на 8,4%, а до 2020 року складе 5,2 мільярда доларів США. Причому першими будуть переходити на штучне м’ясо США і Європа, а останніми – країни Азіатсько-Тихоокеанського регіону.

Джерело: https://flipboard.com

Захисти свій комп’ютер та смартфон

ESET NOD32

Залишити відповідь