Підручник з інформатики для 6 класу – оновлена програма 2017 року

 

Конспекти 10 клас за новою програмою 2018 року
 

Конспекти 10 клас за новою програмою 2018 року. Всі предмети! Детальніше...

 

 

Конспекти 10 клас за новою програмою 2018 року
 

Конспекти 10 клас за новою програмою 2018 року. Всі предмети! Детальніше...

 

Рекомендується для 6-х класів загальноосвітніх навчальних закладів різних профілів, відповідає вимогам діючих програм з інформатики, базується на використанні операційної системи Windows 7 і 10, офісного пакета Office 2007, 2010 або 2013 та середовища програмування Python.

Просто і доступно описані: комп’ютерна графіка, створення презентацій, основи алгоритмізації та програмування мовою Python. У кінці кожної теми є питання для самоперевірки.

Вправи до кожного уроку і практичні роботи для закріплення набутих знань та формування практичних навичок зібрані в окремому робочому зошиті.

Rozetka UA

Любі п’ятикласники!

У 6-му класі ви будете розвивати та доповнювати одержані у 5-му класі і в молодшій школі знання та навички з інформатики – науки про цікавий та захоплюючий світ інформації та комп’ютерних технологій. Старанно вивчаючи теоретичний матеріал, виконуючи вправи і практичні роботи, ви будете більш впевнено працювати з комп’ютером, збільшуючи з кожним уроком свої знання та навички.

Слово до вчителя

Навчальний матеріал підручника розрахований на вивчення інформатики в обсязі 1 години на тиждень (35 годин за навчальний рік) та орієнтований на практичне використання комп’ютерів, починаючи з першого уроку. Навчальний матеріал кожного параграфу вивчається, закріплюється практичними навичками та оцінюється протягом одного уроку за методикою «перевернутого навчання» (детальніше див. http://aspekt-edu.kiev.ua/).

Кожен параграф посібника вивчається протягом одного уроку, має структуру, що відповідає санітарним нормам: освоєння нового матеріалу – 20 хв., виконання письмових завдань без використання комп’ютерів і практична робота з комп’ютером – 25 хв.

Сім обов’язкових до виконання практичних робіт виконуються на окремих уроках після вивчення розділу.

Даний підручник можна завантажити та роздрукувати самостійно або придбати на сторінці видавництва

Захисти свій комп’ютер та смартфон

ESET NOD32


... ...

Залишити відповідь