Olli

 

Конспекти 10 клас за новою програмою 2018 року
 

Конспекти 10 клас за новою програмою 2018 року. Всі предмети! Детальніше...

 

Компанія Local Motors нещодавно презентувала увазі громадськості своє останнє творіння мініатюрний автобус, який отримав назву Olli. Але не габаритні розміри і футуристичний вигляд цього транспортного засобу є його головною визначною ознакою, головним є те, що його системою керують технології штучного інтелекту IBM Watson і в даний час він проходитьбойові випробування на дорогах загального призначення в Вашингтоні, округ Колумбія. А незабаром такі мініатюрні розумні автобуси з’являться і на вулицях ЛасВегаса, Майямі та інших американських міст.

Як уже згадувалося вище, автобус Olli має мініатюрний розмір, по принаймні, в порівнянні зі звичайними міськими автобусами, в його салоні можуть розміститися 12 пасажирів. Автобус приводиться в рух електродвигуном, а його система управління сприймає навколишнє середовище за допомогою 30 різних датчиків, встановлених з різних сторін автобуса. Велика частина елементів кузова автобуса виготовлена за допомогою технологій тривимірного друку, в застосуванні яких компанія Local Motors вже має досить багатий досвід.

Згідно з інформацією від компанії Local Motors, автобус Olli є першим в світі транспортним засобом, що використовує пізнавальні функції штучного інтелекту IBM Watson, реалізовані у вигляді хмарного сервісу”. З усього розмаїття функцій IBM Watson система автобуса Olli використовує Natural Language Classifier, Speech to Text, Text to Speech, Entity Extraction, і деякі технології, що дозволяють автобусу рухатися в автоматичному режимі, дотримуючись правил руху і уникаючи різних непередбачених ситуацій.

Olli

Завдяки володінню функціями роботи з природною мовою, автобус Olli може вести бесіди зі своїми пасажирами під час поїздки. Він повідомляє пасажирам про наближення до їхнього призначення, може розповісти їм про себе і свої можливості, про події в світі і порекомендувати людям місця, які їм варто відвідати в даному районі. При цьому, деякі з рекомендацій будуть дані на основі особистих переваг тієї чи іншої людини, які можуть бути виявлені в ході нетривалої розмови.

Захисти свій комп’ютер та смартфон

ESET NOD32

Зараз експериментальний зразок автобуса Olli успішно “катаєтьсяпо дорогах Вашингтона. Але компанія Local Motors повідомляє, що до їх транспортного засобу проявили інтерес представники інших міст і областей країни. Завдяки цьому, вже до кінця цього року такі автобуси вийдуть на дороги ЛасВегаса, Майямі та інших міст.

Джерело: http://www.slashgear.com

Залишити відповідь