Хакери атакують через Word

 

Конспекти 10 клас за новою програмою 2018 року
 

Конспекти 10 клас за новою програмою 2018 року. Всі предмети! Детальніше...

 

Підтверджені як мінімум 70 успішних атак на різні організації в Україні, Росії, Австрії та Саудівській Аравії. Шкідлива програма потрапляла на комп’ютери користувачів через заражені документи Microsoft Office.

Для крадіжки даних зловмисники використовували мікрофони комп’ютерів і смартфонів.

Після того як користувачі відкривали файл, зловмисники могли отримати віддалений доступ до мікрофонів пристроїв і почати запис розмов в зоні дії мікрофонів. Записані розмови потім завантажувалися на файлообмінник Dropbox. Таким чином було вкрадено «сотні гігабайт даних». CyberX назвала цю масштабну атаку «операцією BugDrop».

За даними CyberX, в результаті операції були викрадені не тільки записи розмов, але і інші персональні дані — скриншоти, документи і паролі.

В першу чергу хакерів цікавили інженерні компанії та науково-дослідні інститути, правозахисні організації і ЗМІ. Більшість організацій, які постраждали від дій атакуючих, були розташовані в Україні. Також сліди BugDrop знайдені в Саудівській Аравії, Австрії та РФ. Крім того, зазначає CyberX, цілий ряд цілей хакерів знаходиться в самопроголошених Донецькій і Луганській народних республіках.

На думку експертів, провести таку складну операцію могла тільки дуже потужна організація з гарною інфраструктурою, необхідною для того, щоб розшифровувати і зберігати ці дані.

Джерело: http://www.iksmedia.ru

Захисти свій комп’ютер та смартфон

ESET NOD32

Залишити відповідь