У Бразилії впіймали саму рідкісну змію в світі

 

Конспекти 10 клас за новою програмою 2018 року
 

Конспекти 10 клас за новою програмою 2018 року. Всі предмети! Детальніше...

 

 

Конспекти 10 клас за новою програмою 2018 року
 

Конспекти 10 клас за новою програмою 2018 року. Всі предмети! Детальніше...

 

У Бразилії селяни впіймали в лісі удава довжиною 1,7 метра, що виявився представником одного з самих невловимих видів на планеті, передає Science.

Селяни хотіли вбити змію, яка їх налякала. Однак вчасно згадали про плакати зоологів з проханням повідомляти їм про подібні знахідки. Так в руки вчених і потрапила змія, яка вважається однією з самих невловимих на планеті. Йдеться про удава Кропана (Corallus cropanii).

Rozetka UA

Науці відомо лише п’ять випадків зустрічі людей з цими зміями за всю історію. Зазвичай до дослідників удави Кропана потрапляли вже мертвими, так як місцеві жителі при зустрічі вбивали їх. Єдиний раз живий представник даного виду був обстежений в 1953 році. І ось вчені отримали другий шанс.

Дослідження проводить спільна команда з Університету Сан-Паулу і Інституту Бутантан. Змія виявилася самкою. Її довжина становить 1,7 метри, вага — 1,5 кілограми. Спина покрита візерунком з ромбів чорного кольору, живіт — жовтий. По краях рота розташовані глибокі ямки з рецепторами.

Змія не отруйна, харчується, ймовірно, птахами і дрібними тваринами. Вважається, що вона живе в кронах дерев. Вчені планують відпустити спійманого удава в ліс, встановивши на нього радіопередавач.

Захисти свій комп’ютер та смартфон

ESET NOD32


... ...

Залишити відповідь