Розроблена технологія, що дозволяє вимірювати ритм серцебиття людини, знятого на відео

 

Конспекти 10 клас за новою програмою 2018 року
 

Конспекти 10 клас за новою програмою 2018 року. Всі предмети! Детальніше...

 

 

Конспекти 10 клас за новою програмою 2018 року
 

Конспекти 10 клас за новою програмою 2018 року. Всі предмети! Детальніше...

 

Фахівці компанії Panasonic Corp розробили технологію, що одержала назву «Contactless Vital Sensing» і дозволяє з досить високою точністю виміряти ритм серцебиття людини, знятої на відео. Дана технологія дозволить дистанційним і безконтактним чином визначити навантаження, що відчувається спортсменом або людиною, що виконує важку роботу. Крім цього, нова технологія може стати частиною системи дистанційного контролю стану здоров’я людей, що знаходяться в медичних установах або проходять курс лікування в домашніх умовах.

Вимірювання ритму серцебиття засноване на вимірі коефіцієнта відбивання шкіри людини. Цей коефіцієнт змінюється на досить значну величину внаслідок періодичного розширення кровоносних судин, яке, як легко здогадатися, відповідає ритму биття серця. «Ритм биття серця можна визначити не тільки по обличчю людини, але і по будь-якій ділянці тіла, де видно відкриту шкіру» — пишуть представники компанії Panasonic, — «Просто по обличчю це робити зручніше, так як воно, обличчя, завжди знаходиться в кадрі».

Rozetka UA

Для роботи технології «Contactless Vital Sensing» не потрібно використання будь-якої спеціальної камери, Тут цілком достатньо веб-камери з середніми можливостями і роздільною здатністю. «Тим не менш, навіть середня веб-камера вже може забезпечити точність вимірювання ритму серцебиття, яку можна порівняти з точністю медичних приладів».
Керівництво компанії Panasonic планує зробити технологію «Contactless Vital Sensing» комерційно доступною в 2018 році. І на додаток до її використання в спортивній області, дана технологія може використовуватися для контролю стану співробітників call-центрів, в медицині і діагностиці, в системах «розумних» автомобілів, які не дадуть заснути водію, і в ряді інших областей.

Джерело: http://www.dailytechinfo.org

Захисти свій комп’ютер та смартфон

ESET NOD32


... ...

Залишити відповідь