І таке буває — тварина має голову але не має тіла

 

Конспекти 10 клас за новою програмою 2018 року
 

Конспекти 10 клас за новою програмою 2018 року. Всі предмети! Детальніше...

 

 

Конспекти 10 клас за новою програмою 2018 року
 

Конспекти 10 клас за новою програмою 2018 року. Всі предмети! Детальніше...

 

Вчені знайшли на дні Тихого океану личинку черв’яка, як не має тіла, а тільки голову. Решта формується на пізніших етапах розвитку.

Пол Гонсалес (Paul Gonzalez) разом із колегами із Стенфордського університету вирішили відповісти на деякі запитання, що зв’язані із метаморфозами, які відбуваються із деякими морськими тваринами по мірі їхнього росту. Вчені вели спостереження як личинки перетворювалися у дорослі особини. Поблизу каліфорнійських берегів вони знайшли черв’яка Schizocardium californicum, який як пізніше вияснилося, має унікальну особливість. Вільноплаваючі личинки Schizocardium californicum виявилися якоюсь подобою голови дорослої особини у яких відсутнє тіло.

Rozetka UA

Джерелом їжі личинок є планктон, а дорослі особини, які живуть на дні океану живляться тим, що падає на них зверху. Це в основному залишки інших тварин. Вчені говорять, що у личинки відключаються гени, які відповідають за ріст тіла. Тіло починає рости після того як личинка має достатню масу тіла чи набирає достатню кількість поживних речовин.

На даний час вчені ще не мають пояснення як саме відбувається активація генів, що відповідають за ріст тіла. Відповіді, можливо, будуть отримані після дослідження родичів черв’яка — деяких напівхордових, що ростуть «нормально».

Захисти свій комп’ютер та смартфон

ESET NOD32


... ...

Залишити відповідь