Використовуючи технології тривимірного друку створено аналог серця на чіпі

 

Конспекти 10 клас за новою програмою 2018 року
 

Конспекти 10 клас за новою програмою 2018 року. Всі предмети! Детальніше...

 

 

Конспекти 10 клас за новою програмою 2018 року
 

Конспекти 10 клас за новою програмою 2018 року. Всі предмети! Детальніше...

 

Різні морфологічні системи, які ще називають «органами на чіпі» дозволяють вивчати для дослідників ефекти, які залишають за собою різні захворювання, випромінювання та лікарські препарати. І використовуючи такі системи не потрібно проводити досліди на тваринах чи людях. Але виробництво систем такого типу та супутніх їм систем являється досить складним завданням. Для того, щоб вирішити цю проблему дослідники із Гарвардського університету розробили ряд нових матеріалів за допомогою яких мікрофізіологічні системи разом із всіма необхідними елементами, включаючи інтегровані датчики, можна виготовляти за допомогою технології тривимірного друку.

У всередині таких мікрофізіологічних систем на чіпі, які мають невеликі розміри (їхній розмір рідко перевищує розмір звичайної USB флешки) знаходяться живі клітини різних тканин людського організму: нервової, легеневої, кишечника, плаценти, серця та ін. І кожний вид системи на чіпі дозволяє вивчати вплив захворювання на той чи інший орган.

Rozetka UA

Використовуючи технології тривимірного друку створено аналог серця на чіпі

Підхід, що реалізований за допомогою тривимірного друку дозволяє одночасно вирішити проблему виготовлення пристроїв та збору даних. Використовувані біоматеріали для друку, також виготовлені дослідниками, дозволяють виготовляти пристрої із інтегрованими датчиками будь-якої степені складності і які складаються із матеріалів різних видів.
У створеному гарвардськими вченими серці на чіпі присутні живі клітини, які копіюють структуру тканин серця людини. І в цю структуру включені м’які еластичні датчики фізичної напруги та деформації. Датчики, що інтегровані в тканини дозволяють вченим вивчати поведінку живих тканин протягом довгого часу, визначати реакцію тканин на лікарські препарати, токсини, що виділяються різними хвороботворними мікроорганізмами.

Виготовлятися такі системи можуть повністю в автоматичному та неперервному технологічному процесі. Єдине, що потрібно буде робити — це замінювати картриджі, які містять матеріали та зразки тканин різних типів.

Джерело

Захисти свій комп’ютер та смартфон

ESET NOD32


... ...

Залишити відповідь