Hermosa

 

Конспекти 10 клас за новою програмою 2018 року
 

Конспекти 10 клас за новою програмою 2018 року. Всі предмети! Детальніше...

 

 

Конспекти 10 клас за новою програмою 2018 року
 

Конспекти 10 клас за новою програмою 2018 року. Всі предмети! Детальніше...

 

Компанія KnuEdge Inc, яка базується в СанДієго і засновником якої є Ден Голдін (Dan Goldin), який керував американським космічним агентством НАСА в 1990-х роках, “вивела з тіні на світло своє творіння новий нейроморфний процесор сімейства KnuPath. Цей процесор, який має досить унікальну архітектуру, призначений для виконання завдань, пов’язаних з розпізнаванням голосу, голосової ідентифікації і інших завдань, що мають відношення до глибинного машинного навчання і самонавчання.

Слід зазначити, що компанія KnuEdge Inc протягом п’яти років створювала і впроваджувала програмнотехнічні рішення на базі своїх процесорів. Основними замовниками компанії були американські військові, але дані процесори можуть використовуватися і в набагато більш мирних цілях, зокрема, на цих процесорах побудовані сервери, що підтримують роботу вебсайту компанії і їх спеціалізованого хмарного сервісу.

Rozetka UA

Процесор KnuPath, що має кодову назву Hermosa, має архітектуру LambdaFabric і призначений для застосування в обладнанні датацентрів, там, де можна максимально повно використовувати всі можливості цієї архітектури. Архітектура LambdaFabric дозволяє створювати обчислювальні системи, що налічують до 512 тисяч процесорів, а час затримки при передачі даних від однієї стійки до іншої складає близько 400 наносекунд, що зіставно або перевершує швидкодію самих сучасних магістральних шин, що використовуються в суперкомп’ютерах.

 

KnuPath

На кристалі кожного процесора KnuPath знаходиться 256 DSPядер, 64 програмованих модулі прямого доступу до пам’яті (DMA), інтегрований маршрутизатор L1, і все це
забезпечує обчислювальну потужність одного процесора в 256 Гфлопс при смузі пропускання пам’яті 3.702 гігабайти в секунду. У процесора є 16 двонапрямлених портів введеннявиведення, через які забезпечується швидкість спілкування з зовнішнім світом” на рівні 320 гігабіт в секунду.

Процесор KnuPath споживає 34 Вати енергії, цеприблизно 100 Ват на один терафлопс або 100 кВт на один петафлопс обчислювальної потужності. При об’єднанні в обчислювальні кластери по продуктивності і ефективності процесори KnuPath виграють у аналогічних рішень на базі графічних процесорів в 2.7-8.1 рази.

Захисти свій комп’ютер та смартфон

ESET NOD32

Маючи в своєму розпорядженні працюючий процесор, фахівці компанії KnuEdge Inc займаються зараз розробкою супутнього програмного забезпечення і сервісів. Вже завершено роботу над програмою KnuVerse, яка виконує функції розпізнавання голосу і голосової ідентифікації. На відміну від інших технологій голосової обробки, які лежать в основі програм Siri, Cortana, Google Home і Alexa, в системі KnuVerse вже вирішені дві основні проблеми проблема сторонніх шумів і проблема, пов’язана з безпекою системи в цілому.

Так само ведеться розробка технології Knurld, яка за допомогою спеціалізованого програмного інтерфейсу (API) і хмарного сервісу Knurld.io надає всю міць нейроморфних обчислень всім зацікавленим в цьому людям і організаціям.

Джерело


... ...

Залишити відповідь