Google Nik Collection

 

Конспекти 10 клас за новою програмою 2018 року
 

Конспекти 10 клас за новою програмою 2018 року. Всі предмети! Детальніше...

 

 

Конспекти 10 клас за новою програмою 2018 року
 

Конспекти 10 клас за новою програмою 2018 року. Всі предмети! Детальніше...

 

Для всіх хто використовує фотошоп з’явилася чудова новина. Відома колекція фільтрів від компанії Google, що має назву Google Nik Collection і використовується багатьма фотографами по всьому світі стала абсолютно безкоштовною. Фільтри доступні для користувачів Mac та Windows. Пакет включає в себе сім плагінів: Analog Efex Pro, Color Efex Pro, Silver Efex Pro, Viveza, HDR Efex Pro, Sharpener Pro і Dfine.

Analog Efex Pro — програма для застосування оптичних та вінтажних ефектів, створення професіональних стилізованих зображень. Регулюються, текстури, рамки, наявні ефекти, що імітують фото та кіноплівку.
Color Efex Pro — плагін із 75 фільтрів та 250 ефектів, що призначені для покращення фото за допомогою кольорової корекції, ретушування та інших операцій.
Silver Efex Pro — плагін, що призначений для фотохудожників і який дозволяє виконувати корекцію сучасних кольорових фото під чорно-білі стильні фотознімки.
Viveza — плагін, що розширює функціонал Adobe Photoshop та призначений для регулювання контрастності, яскравості, насиченості кольору окремих об’єктів та областей фотознімків. Програма самостійно виділяє потрібні об’єкти та створює маски в автоматичному режимі.
HDR Efex Pro — плагін призначений для роботи із HDR зображеннями. З його допомогою ви зможете створювати реалістичні та художні ефекти в рамках одного інструмента.
Sharpener Pro — призначений для налаштування чіткості зображень на цифрових фото. Дозволяє працювати із 16 бітними зображеннями без необхідності переведення у 8 бітні. Зміни на фото від застосовуваних ефектів можна відразу ж бачити в області попереднього перегляду.  Можна застосовувати попередню корекцію різкості у файлах RAW, що отримані із фотокамер аж до фінального збільшення різкості із врахуванням особливості технології виведення зображень.
Dfine — це плагін для усунення шумів на фото та кольорового сміття. Може допомогти якщо у вас неякісна камера чи ви використовували велике число ISO.

Захисти свій комп’ютер та смартфон

ESET NOD32

Даний набір плагінів буде корисним як для професійних фотохудожників так і для звичайних фотолюбителів (тим більше на шару).

Завантажити плагіни

Rozetka UA

... ...

Залишити відповідь