Різноманітність рослин

 

Конспекти 10 клас за новою програмою 2018 року
 

Конспекти 10 клас за новою програмою 2018 року. Всі предмети! Детальніше...

 

 

Конспекти 10 клас за новою програмою 2018 року
 

Конспекти 10 клас за новою програмою 2018 року. Всі предмети! Детальніше...

 

В інтерактивному навчальному посібнику доступно і на сучасному науковому рівні наведено відомості по темі «Різноманітність рослин» (біологія, 6 клас). Цінним у роботі є: необхідний теоретичний матеріал; систематизовані ілюстрації, флеш-анімації та відео файли по темам; інструктивні картки до лабораторних досліджень та практичних робіт; можливість перевірити знання учнів у цікавій ігровій формі. Посібник призначений для вчителів біології загальноосвітніх навчальних закладів; учнів, з метою самостійного опрацювання і закріплення вивченого матеріалу (при наявності необхідної кількості комп’ютерної техніки у кабінетах або ж демонстраційно); позакласної діяльності, гуртків та факультативів.

Зміст посібника відповідає чинній Програмі з біології для загальноосвітніх навчальних закладів 6-9 класи, затвердженої Міністерством освіти і науки України наказ від 06.06.2012 р. № 664, та підручнику для 6-х класів (автор Л.І. Остапченко та ін..).

Електронний ресурс виконано у формі інтерактивного плакату зі змістом (всі слова активні), тригерами та анімованими кнопками (при наведені курсиву малюнок виділяється).

Rozetka UA

Автор: методист РМК при відділі освіти Демидова Ольга Леонідівна
Архів містить:
1. презентацію “Різноманітність рослин”
2. демонстрацію “Різноманітність рослин”
3. папка “Програми” (для перегляду відео та “Червоної книги”)
4. папка “Відеоматеріали”
5. Картка опису цифрового ресурсу
6. Пояснювальна записка

Скачати

Захисти свій комп’ютер та смартфон

ESET NOD32


... ...

Залишити відповідь