RMS Віддалений доступ

 

Конспекти 10 клас за новою програмою 2018 року
 

Конспекти 10 клас за новою програмою 2018 року. Всі предмети! Детальніше...

 

 

Конспекти 10 клас за новою програмою 2018 року
 

Конспекти 10 клас за новою програмою 2018 року. Всі предмети! Детальніше...

 

RMS Віддалений доступ — це продукт для управління віддаленим робочим столом, що надає простий і безпечний доступ до PC в будь-якій точці земної кулі. RMS дозволяє переглядати віддалений екран і керувати клавіатурою і мишкою так, як ніби віддалений комп’ютер знаходиться безпосередньо перед вами.

RMS складається з двох основних модулів:

Модуль управління – Клієнт
Модуль «Клієнт» призначений для під’єднання до віддалених робочих станцій, на яких встановлений Хост. Клієнт надає зручний UI для управління списком з’єднань, побудови карти мережі, пошуку віддалених робочих станцій і управління ними в різних режимах.

Rozetka UA

Віддалений модуль – Хост
«Хост» повинен бути встановлений на кожній віддаленій робочої станції, до якої потрібно отримати доступ. Цей модуль дозволяє віддалено керувати комп’ютером, на якому він встановлений. Можлива віддалена інсталяція клієнтських модулів, також є конфігуратор MSI дистрибутива Хоста.

З єдиного центру управління ви можете підключитися до будь-якого комп’ютера в домені – через Active Directory, в локальній мережі або ж через інтернет – за допомогою Internet-ID.

Програма безкоштовна для 10 комп’ютерів. Для більшої кількості потрібно купити ліцензію.

Сайт програми

Захисти свій комп’ютер та смартфон

ESET NOD32


... ...

Залишити відповідь